"Mahilo Casa" Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Sportactiviteiten Tennisveld Golfbaan Paardrijden Windsurfen Visserij Kanoën Wandelen | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Complete lichaamsmassage Hoofdmassage Rugmassage | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De gesitueerde in Villa Gesell "Mahilo Casa" Villa Villa Gesell bevindt zich binnen 16 minuten loopafstand van de Namaste en biedt een nachtclub en een casino voor het vermaak van de gasten.
Het Juguelandia is op 2 km verderop gesitueerd. Winkelliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van de Ambachtsliedenpromenade, op 5 minuten met de auto. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan La Casa de Carlos Gesell, gelegen op 6 km verderop.
Een kitchenette, samen met een eethoek buiten, zijn beschikbaar om te dineren. Parador Maori serveert gerechten uit Argentijnse keuken en ligt binnen slechts 6 loopminuten verderop.
- Locale bezienswaardigheiden
- Hook2 km
- Aires del Mar900 m
- Afrika Balneario2,3 km
- Torres Del Sol1,5 km
- Aguas de Oro1,3 km
- Balneario 13 al Sur1,1 km
- Balneario Peter2,7 km
- Balneario sur del sur1,3 km
- Luchthavens
- Luchthaven Villa Gesell11 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Geldwisselkantoor
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
- Lunchpakketten
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Casino
- Nachtclub
- Vermaak
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Spa en wellnesscentrum
- Rugmassage
- Hoofdmassage
- Complete lichaamsmassage
- Voetmassage
- Fitnesscentrum
- Windsurfen
- Kanoën
- Wandelen
- Paardrijden
- Tennisveld
- Bowling
- Golfbaan
- Visserij
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Autoverhuur
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Verwarming
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Wordt een luchthaventransfer verzorgd door "Mahilo Casa" Villa?
Gasten van "Mahilo Casa" Villa kunnen pendeldienst aanvragen. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in "Mahilo Casa" Villa?
Gasten van "Mahilo Casa" Villa kunnen hun auto in privéparkeren parkeren, geplaatst ter plaatse. - ❓
Hoeveel kost het om "Mahilo Casa" Villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in "Mahilo Casa" Villa is $110. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Is er een keuken in "Mahilo Casa" Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in "Mahilo Casa" Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit vakantiehuis. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in "Mahilo Casa" Villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Villa Gesell zijn La Casa de Carlos Gesell en de Namaste, die respectievelijk op 6 en 1 km van "Mahilo Casa" Villa liggen. Daarnaast is het Juguelandia (2 km) ook een aanrader om te bezoeken.